• Bekijk alle startdata
  • 2 dagen + online module + assessment
  • Regio Amersfoort
  • € 1.225,00
    Zie investering
  • / 9,5
INSCHRIJVEN VOOR DE TRAINING Leidinggeven aan verandering

Leidinggeven aan verandering

Versnel transities als interim manager

Wil je als interim manager of coach snel mensen meekrijgen en nieuw gedrag realiseren?

In deze training ontwikkel je de skills om direct draagvlak te creëren, weerstand te doorbreken en teams razendsnel in beweging te krijgen.

Zo leid je organisaties soepel en effectief door verandering—met blijvende impact op resultaat en samenwerking.

  • Direct toepasbare aanpak voor snelle transities
  • Praktische tools om nieuw gedrag en draagvlak te bevorderen
  • Minder weerstand, meer eigenaarschap
  • Resultaat: zichtbaar sneller en effectiever veranderen
  • Inclusief certificaat

Voor wie

Interim managers, leidinggevenden, transitiebegeleiders en professionals die in korte tijd verandering willen realiseren én verankeren.

Certificaat

Na succesvolle afronding van deze training, ontvang je het certificaat ‘Leidinggeven aan Verandering’.

Samen leren, direct resultaat

Werk via Action Learning aan jouw praktijkvraagstukken in kleine groepen. Je versterkt leiderschap, versnelt gedragsverandering en boekt direct zichtbaar resultaat.

Ook incompany

Alle trainingen zijn incompany beschikbaar, volledig op maat voor jouw opdracht of team. Meer weten?

Advies op maat? Wij bellen u terug!

Heeft u vragen? Of toch liever persoonlijk advies op maat? Wij staan klaar om u te woord te staan. Vul het formulier in en wij bellen u geheel vrijblijvend terug.

"*" geeft vereiste velden aan

Privacy Statement*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.