Wil jij noodzakelijke inzichten opdoen om jouw team slimmer te laten samenwerken? Wil je meer bereiken in minder tijd? Dan is deze praktijkgerichte training echt wat voor jou.
Om een team met plezier te laten samenwerken aan het oplossen van complexe problemen is het essentieel om te werken aan een professionele leercultuur.
We staan daarom stil bij onderwerpen als: verbinding, vertrouwen, elkaars kwaliteiten, versterken, gemeenschappelijke doelen, eigenaarschap, zelforganisatie en Action Learning mindset en tools.
Als facilitator Action Learning Sprints begeleiden?
Tijdens deze training krijg je praktische handvatten om de verbetercultuur van ‘samen elke dag een beetje beter’ via de bewezen Action Learning methode te creëren.
Wil jij ook leren hoe je op een praktische en creatieve manier de samenwerking en verbetercultuur kunt versterken? Dan is het leren faciliteren van Action Learning een logische stap.
Action Learning Practitoner is noodzakelijk voor iedereen die op een praktische en creatieve manier wil innoveren. Denk aan leidinggevenden, managers, schoolleiders, teamcoaches, product owners, designers, coaches, projectleiders en ondernemers.
Van en met elkaar leren, maar ook je netwerk uitbreiden met een aantal creatieve en innovatieve denkers en doeners!
Heb je de training met een voldoende afgerond dan ontvang je van ons het certificaat Action Learning Practitioner.
Deze leergang is in het kader van de herregistratie 50% dekkend bevonden bij verschillende thema’s. Meer over herregistratie?
Ben je na deze training toe aan de volgende stap? Wellicht dat de Certified Action Learning Coach iets voor jou is.
Wij hebben een modern online leerplatform. Het biedt deelnemers de mogelijkheid specifieke competenties nog sterker aan te spreken. De X Campus heeft een interactieve studiewijzer met up-to-date studiemateriaal, micro learrning, nuttige links, praktijkopdrachten, chatfunctie, een forum, tests en video’s.
Het uitgangspunt van Action Learning is leren door te doen, te ervaren en te reflecteren. Jouw persoonlijke leervragen en praktijkvraagstukken vormen het middelpunt van de training. Lees hier meer
Indien meerdere collega’s dezelfde uitdaging ervaren, kunnen we de training ook binnen jouw organisatie uitvoeren. We stemmen de doelstellingen, resultaten en planning gezamenlijk af op de behoeften van de groep.
Benieuwd wat wij voor jouw organisatie of team kunnen betekenen? Neem gerust contact op met één van onze adviseurs.
Heeft u vragen? Of toch liever persoonlijk advies op maat? Wij staan klaar om u te woord te staan. Vul het formulier in en wij bellen u geheel vrijblijvend terug.
"*" geeft vereiste velden aan