Als interim word je juist ingeschakeld bij verandering, crisis of snelle groei. Je moet direct schakelen, leidinggeven én snel resultaat neerzetten.
Deze training helpt jou om complexe transities te begeleiden, teams in beweging te brengen en elke opdracht met blijvende impact af te ronden.
Interim managers, professionals en coaches die snel resultaat én duurzame impact willen.
Na succesvolle afronding van deze training, ontvang je het certificaat ‘Professioneel Interim Management’.
In kleine groepen werk je via Action Learning aan echte vraagstukken uit de praktijk. Je leert van én met elkaar, versterkt leiderschap en samenwerking — met impact die direct merkbaar is in de organisatie.
Onze open trainingen zijn ook beschikbaar als incompany-traject. In co-creatie ontwikkelen we een programma dat naadloos aansluit op jullie praktijk, doelen en teamdynamiek.
We combineren Action Learning met actiegericht leiderschap: deelnemers werken aan hun eigen vraagstukken en realiseren direct zichtbare impact op gedrag, samenwerking en resultaat.
Meer weten? We denken graag mee over een op maat gemaakt traject dat past bij jullie organisatie en ambities. Meer weten?

Heeft u vragen? Of toch liever persoonlijk advies op maat? Wij staan klaar om u te woord te staan. Vul het formulier in en wij bellen u geheel vrijblijvend terug.
"*" geeft vereiste velden aan